Ajona zubní pasta proti zápachu z úst - koncentrát dovoz z NĚMECKA

Ajona zubní pasta proti zápachu z úst - koncentrát (1)
  • Ajona zubní pasta proti zápachu z úst - koncentrát (1)
  • Ajona zubní pasta proti zápachu z úst - koncentrát (2)
Doporučujeme Novinka

Ajona zubní pasta proti zápachu z úst - koncentrát 1 dávka má velikost zrnka čočky funguje jako zubní pasta - odstraňuje plak a nečistoty, remineralizuje zuby ale NAVÍC obsahuje složky eliminující zápach z úst, má… Více informací

 Skladem 7 ks
55
ks
EAN:
4009903011119

Ajona zubní pasta proti zápachu z úst - koncentrát

1 dávka má velikost zrnka čočky

funguje jako zubní pasta - odstraňuje plak a nečistoty, remineralizuje zuby

ale NAVÍC obsahuje složky eliminující zápach z úst, má antibakteriální účinky

Obsahuje uhličitan vápenatý a uhličitan sodný, bisabolol, protizánětlivý výtažek z heřmánku a látky pro zlepšení chuti.

Používejte alespoň 2x denně nebo dle potřeby.

Nízká abrazivita.

---

Dr.Liebe Ajona Stomaticum koncentrovaná zubní pasta je ideální pro denní péči o zuby, dásně a jazyk. Pomáhá předejít paradontóze a zubnímu kazu. Díky této pastě budou vaše zuby čisté, dásně zdravé a dech příjemný a svěží po dlouhou dobu.

Pro své výborné antibakteriální účinky se doporučuje Ajona Stomaticum používat také k čištění zubních protéz, nebo snímacích rovnátek. Složení zabraňuje projevům svědění a umožňuje dokonalé a bezchybné vyčištění. Tyto antibakteriální účinky mohou ocenit rovněž pacienti, kteří nosí fixní ortodontické aparáty.

Neobsahuje fluor. Ajona je koncentrát a proto věnujte pozornost dávkování zubní pasty. Na důkladné vyčištění ústní dutiny nebo zubní protézy se doporučuje vytisknout na štětinky kartáčku množství pouze cca 0,2 g - což odpovídá velikosti malého hrášku nebo zrnka čočky.

 

Složení: Aqua, Calcium Carbonate, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Urea, Diammonium Phosphate, Menthol, Eucalyptol, Anethole, Bisabolol, Pelargonium Hraveolens Flower Oil, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Linalool, Mentha Viridis Leaf Oil, Thymol, Aroma, Calcium Citrate, Sodium Saccharin, Alginic Acid.

Ajona zubní pasta proti zápachu z úst - koncentrát (2)