Dárkový poukaz na 500,- Kč (sleva na nákup)

Dárkový poukaz na 700,- Kč (sleva na nákup) (1)

DÁRKOVÝ POUKAZ na SLEVU NA NÁKUP ve výši Kč 500,-   Nevíte, jak vyřešit třeba narozeniny, tombolu nebo firemní dárky zaměstnancům? Můžete darovat poukaz komukoliv v hodnotě 500 Kč. Slevový poukaz Vám zašleme emailem na Váš… Více informací

 Skladem 
500
ks

DÁRKOVÝ POUKAZ na SLEVU NA NÁKUP ve výši Kč 500,-

 

Nevíte, jak vyřešit třeba narozeniny, tombolu nebo firemní dárky zaměstnancům?

Můžete darovat poukaz komukoliv v hodnotě 500 Kč.

Slevový poukaz Vám zašleme emailem na Váš uvedený e-mail po úhradě objednávky. Na poukazu bude uveden kód. Ten je nutné zadat při objednávce. Z ceny objednávky bude odečteno 500 Kč. 

JAK UPLATNIT VÍCE POUKAZŮ V JEDNÉ OBJEDNÁVCE :  Když zakoupíte více poukazů na 500,- Kč nebo jiné hodnoty,  tak každý bude mít svůj kód. V každé objednávce lze použít pouze jeden poukaz, protože je tam kolonka pouze na jeden slevový kód. 

Takže pokud byste měli poukazy třeba dva nebo více, je nutné napsat ještě do poznámky v objednávce ještě další kód(y). Tuto slevu z ceny zboží pak snížíme my v administraci eshopu, jelikož z Vaší strany to udělat nelze. Následně dostanete email s potvrzením snížené ceny za objednávku nad rámec jednoho voucheru. Poukaz musí být vyčerpán do plné hodnoty.

Platnost poukazu je do 30.3.2019.

Poukaz platí na veškeré zboží na našem eshopu.