Persil Color prášek 100 praní dovoz Z NĚMECKA Reinheit pflege 6,5 kg

PERSIL COLOR prášek 100 praní, dovoz Z NĚMECKA, 6,5 kg (2)
Doporučujeme color super cena

Persil Color prášek z Německa v RODINNÉM BALENÍ = pro časté praní. Účinný prací prášek, osvědčená kvalita, která nezklame. Více informací

 Skladem 5 ks
625
ks
Katalogové číslo:
P Col 100
EAN:
4015000350808

Persil Color prášek z Německa

v RODINNÉM BALENÍ = pro časté praní. Účinný prací prášek, osvědčená kvalita, která nezklame. Vyplatí se, pokud perete přibližně 3x týdně a vícekrát.  Úžasně vypere světle barevné + tmavší barevné prádlo díky nové formuli pro zářivé barvy = tzv. Leuchtkraft Formel.

 

DÁVKOVÁNÍ :

tvrdost vody / zašpinění lehké zašpinění normální zašpinění velmi špinavé
měkká 60 ml 85 ml 145 ml
středně tvrdá 60 ml 115 ml 175 ml
velmi tvrdá 85 ml 145 ml 205 ml

Počet dávek propočten podle praní ve středně tvrdé vodě a spotřebě 115 ml prášku na prací cyklus.

Vyplatí se používat odměrku.   Persil color prášek obsahuje složky na ochranu pračky proti usazování vápence (něco jako Calgon).

Není určen pro VLNU a HEDVÁBÍ -- na takové prádlo použijte FEWA GEL nebo prášek, Coral gel, anebo Perwoll prášek.

Persil Color se nevyznačuje výraznou vůní, pokud jste někde četla nebo slyšela, že "úžasně voní, apod.", tak to netvrdím. Prádlo voní jen jemně, čistotou, ale např. Ariely voní více. Kvalita Persilu je v kvalitě praní. Výrobce tím vytváří dobré podmínky pro používání aviváže, která kvalitně vyprané prádlo provoní  dle Vaší konkrétní představy.

Na praní bílého prádla je vhodnější Persil Universal anebo přejít ke značce Weisser Riese, Dixan nebo Omo ActiveNení zcela vhodný pro pravidelné praní černého prádla, jelikož obsahuje rozjasňovač barev. Černá barva by časem ztratila svoji sytost.  Na praní černého prádla je lepší Fewa Brilliant Black gel nebo Persil Black gel, které jsou přímo na černé prádlo určené a navíc v nich můžete vyprat i jiné velmi tmavé barvy.

Krabici otevřete podle perforace, aby šla dobře uzavírat. Pokud máte u pračky vlhko, je lepší si odsypat do jiné nádoby a zbytek prášku v krabici v uložit v igelitovém pytli v suchu. Může být výhodné si objednat velké balení s někým napůl.

Upozornění pro spotřebitele : 

NEPATŘÍ DO RUKOU DĚTEM!!!

používejte při dostatečném přívodu vzduchu, citlivým osobám se doporučuje používat rukavice

  • dráždí oči - při vniknutí do oka vyplachujte 10 minut tekoucí vodou, odstraňte kontaktní čočky a znovu vypláchněte oko
  • pokud se oko/oči nezklidní, vyhledejte lékaře
  • při požití - nevyvolávejte zvracení a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, vezměte obal s sebou pro ukázku složení;   pokud je to možné, vypláchněte ústa  (požití dráždí ústa, krk, trávicí trakt, způsobí průjem, nutkání na zvracení - zvratky se mohou dostat do plic)  Doporučuje se podat nesycený nápoj - čistou vodu, čaj.
  • při podráždění pokožky - omýt vodou a odstranit zasažený oděv (podráždění se projeví : zarudnutím, otokem, pálením)
  • při vdechnutí - vyhledejte lékaře

Parametry

počet dávek: 100

hmotnost: 6,5 kg

prádlo: barevné

prací teploty: 20 - 60 °C

počet dávek: 100

hmotnost: 6,5 kg

prádlo: barevné

prací teploty: 20 - 60 °C