Žlučové mýdlo - 100 g kostka

Žlučové mýdlo - 100 g kostka
bílé color Černé prádlo

Žlučové mýdlo je přírodního původu, neobsahuje bělidla, proto je použitelné i na jemné a nestálobarevné prádlo všech barev. Více informací

 vyprodáno, bude znovu v nabídce 
45
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Katalogové číslo:
A01-0132
EAN:
4052400034150

GALLSEIFE =  žlučové mýdlo

Žlučové mýdlo je přírodního původu, neobsahuje bělidla, proto je použitelné i na jemné a nestálobarevné prádlo všech barev.

Používá se k předeprání skvrn. Oděv namočit do studené vody, namydlit, promnout, propláchnout vodou.

U velmi odolných skvrn lze několikrát opakovat. Doba působení mýdla přímo na skvrnu by měla být min. 5 minut, ideálně až 10 minut. Potom vyprat v pračce.

Hodí se k odstraňování skvrn od krve, trávy, ovoce, omáček.  Velmi dobře se hodí k odstraňování hrubé špíny, jako je např. hlína.

Nedoporučuje se skvrny předpírat v teplé vodě, ani v teplé vodě namáčet, protože teplá voda pomáhá k průniku hlouběji do vlákna, takže praní by nakonec bylo obtížnější. Vždy namáčejte ve studené vodě, můžete přidat sodu do pračky ke změkčení vody a snazšímu uvolnění zaschlé skvrny.

SKLADOVAT MIMO DOSAH DĚTÍ !!!

Po manipulaci si omyjte ruce.   Zamezte vniknutí do oka: při zasažení oka vyplachujte minut tekoucí vodou, odstraňte kontaktní čočky a znovu vypláchněte oko - vyhledejte lékaře, pokud to bude nutné a ukažte složení výrobku. /  Při požití – vypláchněte ústa, můžete vypít 2 menší sklenky vody, NEVYVOLÁVEJTE ZVRACENÍ. Necítíte-li se dobře, volejte na toxikologické informační středisko v Praze tel :  224 91 92 93 nebo 224 91 54 02 .  Zamezte dlouhotrvajícímu styku s kůží. V případě podráždění dobře omyjte vodou.  

Parametry

Parametr 1: 100 g mýdlo na skrvrny

Parametr 1: 100 g mýdlo na skrvrny